Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (56)

První setkání se SAM Labs Hana Zbořilová

Poprvé jsem se se SAM LABS setkala na letošním setkání lektorů ve Frymburku, kde jsme měli asi 2 hodiny možnost si stavebnici vyzkoušet. Když jsem..

25.11.2019
Robotika v 1. třídě Ing. Veronika Šolcová

V letošním školním roce jsme poprvé otevřeli v rámci ŠABLON Klub zábavné logiky a deskových her pro naše prvňáčky. V rámci tohoto kl..

PREF - přijďte na naše workshopy Karolína Napravilová

Jak už jsme avizovali v minulém newsletteru, PREF (Prague Education Festival) se koná v termínu 14. - 16. 11. 2019 na Výstavišti v Praze Holešovicí..

24.09.2019
Aplikace pro roboty VEX nově Antonín Růžička

VEX robotics představili úplně nový software VEXcode .

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

06.09.2019
Je čas rozjet kroužky a kluby robotiky Ivana Melíšková

Začíná nový školní rok a s ním se ve školách, ale i družinách, DDM a střediskách volného času rozjíždí kroužky. Zájem dětí a p optávka rodičů po kr..

05.09.2019
Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

05.09.2019
Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.