Konference pro management školy

Proměna tradiční školy na školu nového moderního typu

Vážení a milí ředitelé,

srdečně vás zveme na naši každoroční konferenci, která se bude konat ve dvou dnech plných inspirace a odborných podnětů. Stejně jako v minulých letech, pokračujeme v tématu leadershipu a řízení změny ve školách. Nicméně máme v plánu obohatit naše setkání také o nové a aktuální prvky.

Chceme vytvořit prostor, kde se budeme moci nejenom inspirovat, ale i diskutovat o nových směrech ve vzdělávání. Letošní konference bude proto reflektovat všudypřítomné téma umělé inteligence (AI) a její role ve vzdělávání. Zkusíme přenést některé firemní zkušenosti a know-how do prostředí škol a ukázat, jak můžeme efektivně využívat moderní technologie ke zlepšení výuky a vedení školy.

Role ředitele základních škol je nezastupitelná při přípravě a řízení změn, a proto budeme rádi, když se k nám připojíte a podělíte se o své zkušenosti a nápady. Těšit se můžete na interaktivní přednášky a především na konstruktivní diskusi s kolegy z ředitelského křesla.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k profesnímu růstu a společnému budování skvělých škol, které jsou místem, kam rádi chodíme nejen za výukou a vzděláním.

Těšíme se na setkání s vámi!

Program setkání

Změna programu vyhrazena.

Cena konference 3 500,- Kč/os.
Cena zahrnuje konferenční poplatek, ubytování, stravování a večerní program. Nezahrnuje parkování.
Akce není akreditována v rámci systému DVPP, ale účastníci obdrží potvrzení o účasti. Lze ji hradit z prostředků Šablon OP JAK.

Poznámka

Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje konferenční i doprovodný program, stravování, ubytování. Akce není akreditovaná v systému DVPP. Účastníci obdrží prosté potvrzení o účasti.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)