02.04.2020
Učíme se doma se Včelkou převzato z blogu Včelka.cz

Další z našich dlouholetých partnerů, který z a stávající mimořádné situace pomáhá zjednodušit proces domácího online vzdělávání a nabízí možnost..

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

19.03.2020
Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

19.03.2020
Vzdálená výuka „naživo“! Roman Kopecký

Všichni učitelé nyní začínají využívat spoustu online nástrojů na vzdálenou výuku. Prostředků a systémů na různé formy cvičení je opravdu..

12.03.2020
Pomocníci pro vzdálenou výuku Karolína Napravilová

Prezenční výuka ve školách je nyní zrušena a přichází domácí příprava žáků a studentů.

11.03.2020
Využijte tuto mimořádnou situaci k preventi.. Karolína Napravilová

S vládním nařízením zrušit výuku přichází ideální čas, kdy není Vaše AV technika v každodenním provozu a je tedy nejvhodnější k prováděn..

06.03.2020
SMART Výukový software 2020 Antonín Růžička

Na začátku letošního roku došlo ke změnám týkajících se výukového softwaru od společnosti SMART Technologies.  Školní software od společnos..

04.02.2020
BETT 2020: prostředí podporující aktivitu a.. Ivana Melíšková

Jistě jste zvědaví, co jsme na největším evropském veletrhu technologií pro vzdělávání objevili letos. Nové směry? Zajímavé produkty?