28.06.2021
Letní příprava učeben Ivana Melíšková

Rozhovor s Janem Fialou, manažerem servisu AV MEDIA SYSTEMS, o situaci ve školách a nových službách, které usnadní práci školním ICT správcům.

26.05.2021
Dostaňte vaše počítače znovu do formy Ivana Melíšková

V počítačové učebně nebo jazykové laboratoři, založené na stolních počítačích, je naprosto zásadní udržování aktuálních operačních systémů. V takov..

11.05.2021
Na velikosti záleží! Karolína Napravilová

Širokoúhlá tabule SMART Board 885 s kvalitním projektorem Epson EB-685W za zvýhodněnou cenu. Jen do vyprodání zásob!

10.05.2021
Robotika VEX v roce 2021 Antonín Růžička

S letošními novinkami VEX GO, VEX 123 a VEX V5 Workcell, které přibudou k již známým stavebnicím VEX IQ a VEX V5 (dříve EDR), kterých je na českých..

12.04.2021
Typy aktivit, které můžete vytvořit v Smart.. Jakub Fischer

Máte jazykovou učebnu Robotel? Seznámíme vás s možnostmi aktivit, které nabízí vaše jazyková laboratoř. Ve třídě lze vytvořit mnoho různých ak..

11.03.2021
ICT ve výuce ze Šablon III Marek Larisch

Počítače se staly základním pracovním nástrojem učitele i žáka, proto potřebujete spolehlivá a kvalitní zařízení vyhovující potřebám školství. V rá..

11.03.2021
Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

02.03.2021
Prowise Touch Table Tools – aktivity pro MŠ.. Antonín Růžička

Aktivity Touch Table Tools jsou součástí softwaru Prowise Presenter – od ledna 2021 je již k dispozici jen jako webová aplikace.