23.01.2023
Zkušenosti se setem pro smíšenou výuku v Pr.. Hana Zbořilová

Asi všichni jsme se s radostí vrátili k "normálu" prezenční výuky, ale když mi teď někdo ve třídě chyběl, už mi vrtalo hlavou, zda nevyužít online ..

02.12.2022
Máte přístup k nejnovějším funkcím SMART Vý.. Antonín Růžička

Mají všichni vaši učitelé přístup k nejnovějším funkcím SMART Výukového softwaru? Využijte zbytkových peněz a prodlužte platnost vaší školní licenc..

20.10.2022
(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

20.10.2022
Projektový den - Global Math Collaboration Hana Ulíková

Letos už se 3. D podařilo uskutečnit první spolupráci s studenty mého amerického kamaráda a kolegy Christophera Collinse z Monticello Highschool.

22.09.2022
VEX 123 - Sbírka výukových materiálů pro 4... Ivana Melíšková

Pro začínající školní rok je vám nově k dispozici sbírka výukových materiálů pro robotiku s VEX 123. Autorem je Mgr. Milan Šatra. Sbírku si můžete ..

22.09.2022