Když ne hybridní, tak určitě kombinovaná vý.. Cecílie Krejcarová

Byla jsem oslovena s dotazem, zda učím hybridně. A zda bych o tom nenapsala článek…

29.05.2020
Prodloužení projektů v II. vlně šablon z dů.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV připravil podrobné a praktické informace k prodloužení realizace projektů.

Poslední volné termíny pro prázdninovou údr.. Ivana Melíšková

Využijte letních prázdnin k preventivní kontrole a případnému vyčištění a nastavení vaší AV techniky v učebnách či jazykové laboratoři. Z..

Technické řešení hybridní výuky Ivana Melíšková

Jak pomoci učitelům zajistit výuku žáků ve třídě a zároveň těch kteří zůstali doma? Nejpraktičtějším řešením je tzv. hybridní výuka, kdy učitel ved..

Servisní program pro školy Jan Fiala

Prodejem to u nás nekončí.  Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, ale máme pro vás připravenou řadu dalších služeb, aby vás technika v..

Jak na SMART Výukový software Online Dagmar Nebuželská

Dlouhou dobu se ve školách využívá klasicky interaktivní tabule se SMART Notebookem. Přesto, že jsme již téměř dva roky znali i možnost připojení ..

18.05.2020
VIDA! Vysílá živě Karolína Napravilová

Každou středu od 16 hodin na vás čekají pokusy plné zábavy.

18.05.2020
Sdílení výukových aktivit z TOGlicu pro sam.. Petr Slípek

Uzavření škol přineslo učitelům velkou výzvu – jak zajistit žákům materiály a zadávat úkoly pro domácí vyučování. Přemýšlíte, jak děti nezahltit m..