31.05.2021
Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

26.05.2021
Dostaňte vaše počítače znovu do formy Ivana Melíšková

V počítačové učebně nebo jazykové laboratoři, založené na stolních počítačích, je naprosto zásadní udržování aktuálních operačních systémů. V takov..

12.05.2021
Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

11.05.2021
Od pondělí 17. 5. opět školíme PREZENČNĚ! Ivana Melíšková

Odkládali jste školení, protože jste nechtěli distanční formu? Potřebujete dokončit Šablony II? Abyste vše zvládli do konce školního roku a&nb..

11.05.2021
Na velikosti záleží! Karolína Napravilová

Širokoúhlá tabule SMART Board 885 s kvalitním projektorem Epson EB-685W za zvýhodněnou cenu. Jen do vyprodání zásob!

10.05.2021
Robotika VEX v roce 2021 Antonín Růžička

S letošními novinkami VEX GO, VEX 123 a VEX V5 Workcell, které přibudou k již známým stavebnicím VEX IQ a VEX V5 (dříve EDR), kterých je na českých..

22.04.2021