Nalezeno 828 výsledků

15.07.2024
Baamboozle Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Nenáročná aplikace s jednoduchými hrami, které oživí vaši výuku nejen před koncem školního roku. Procvičujte s žáky formou týmové kvízové..

15.07.2024
Virtuální tabule Collboard ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Online volně dostupná aplikace Collboard umožňuje snadné vytváření obsahů pro žáky a ještě snadnější sdílení. V aplikaci je možné kreslit, psá..

21.06.2024
Prázdninová údržba: Jak připravit AV techno.. Ivana Melíšková

Využijte letních prázdnin k preventivní kontrole a případnému vyčištění a nastavení vaší AV techniky v učebnách či jazykové laboratoři. ..

18.06.2024
Revize nově instalovaných elektrických zaří.. Ivana Melíšková

Léto je období rekonstrukcí, obměny vybavení a budování nových učeben. A to znamená i instalaci nových interaktivních displejů či tabulí a dalších ..

04.06.2024
Mistrovství světa v hokeji vystřídalo v O2 .. Karolína Napravilová

VEX IQ Czech Open je vrcholem české soutěžní sezóny.  Letos se v prostorách pražské O2 Arény do bojů zapojil rekordní počet týmů. Do..

22.05.2024
Ohlédnutí za inspirativním setkáním pro řed.. Karolína Napravilová

Na konci dubna jsme se potkali v prostorách SŠ automobilní a informatiky v pražské Hostivaři na inspirativním dni pro ředitele středních škol. T..

17.05.2024
Copilot – AI pro uživatele Microsoft Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Využívá-li vaše škola MS Teams licence, pak máte tento nástroj v pokročilé verzi dostupný zdarma. Díky Microsoft Copilot můžete snadno vytváře..

17.05.2024
Gemini – AI pro milovníky Google Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud rádi pracujte s produkty od společnosti Google, tak si určitě vyzkoušejte práci s umělou inteligenci v nástroji Gemini. Velké ..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů