04.05.2022
Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - detek.. Alexandr Fales

Dnes vám, milí kolegové nejen ze základních škol, přináším inspiraci, jak využít podmínkové příkazy v kodéru dodávaném společně s robotic..

04.05.2022
Rozvoj sebehodnocení a vrstevnického hodnoc.. Tomáš Botlík

Hledáte nástroj, který by vám ve škole umožnil podpořit rozvoj formativního hodnocení žáků, konkrétně v oblasti sebehodnocení a vrstevnického ..

Inspirativní setkání ředitelů Ivana Melíšková

Poslední dubnový víkend proběhla v pražském hotelu Courtyard by Marriott konference pro management školy na téma Revize RVP jako příležitost a..

06.04.2022
Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - tlačí.. Alexandr Fales

31.03.2022
Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

02.03.2022
Začínáme s robotikou s VEX 123 Hana Zbořilová

Již několik let pracuji s dětmi v kroužku Deskových her a logického myšlení. Dříve jsme se pokoušeli programovat Ozoboty a stavebnici SAM..

25.02.2022
NPO – otázky a odpovědi Ivana Melíšková

Školy obdrží do svých rozpočtů v roce 2022 finanční prostředky z NPO. Tyto prostředky jsou určeny  na digitální učební pomůcky&nbs..

09.02.2022
Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..