ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka

Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků SŠ pomoci dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti matematické gramotnosti na SŠ a je určeno všem matematikům. Školení možňuje vyučujícím matematiky seznámení s užitečnými nástroji a získání typů do výuky z hlediska využití Geogebry, logických her, i-učebnic, vzdělávacího portálu a Cloudových nástrojů. Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy na výuku matematiky při dodržení autorského zákona. Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup žáků k procesu výuky.

Místo konání: VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka, Praha, Na Příkopě 16
Kraj: Praha
Cena: 7 900 Kč s DPH
19.06.2019

ŠKOLENÍ URČENÉ PRO ZŠ PELHŘIMOV KRÁSOVY DOMKY!!! Základy programování ve Scratchi jsou nezbytnou součástí kompetencí jak učitelů ICT, tak žáků samých, kteří je pak využijí buď při své vlastní kreativní tvorbě programů nebo her, tak při navazujícím studiu na střední škole. Je potřeba k programování přistupovat jako k nezbytnosti a dosáhnout skutečnosti, že každý žák dokáže naprogramovat jednoduchý program nebo hru. Celkově je potřeba zaměřit se na využití těchto nástrojů z hlediska výuky, vtáhnout učitele do digitálního světa a umožnit mu zapojit aktivně žáky do procesu sebe vzdělání s podporou programování. Nemá význam zabývat se teoretizováním, ale je skutečně potřeba vycházet z již ověřených praktických úloh a postupovat od úplných základů až po tvorbu her, následně pak tvorbu a editaci složitějších projektů krok za krokem vhodně doplněných metodickým výkladem s kompletním odborným vysvětlením pro začínající učitele. Využití cloudové aplikace zdarma s možností stažení do PC. Zaměření na podporu výuky programování prakticky s ohledem na věkové skupiny žáků a schopností učitele.

Místo konání: Základní škola, Pelhřimov, Krásovy domky 989
Kraj: Vysočina
Cena: 1 800 Kč s DPH
20.06.2019

ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka

Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků prostřednictvím dlouhodobého vzdělávání zkušenými lektory, které bude doplněno také průběžným sebevzděláváním pedagogů. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností a kompetencí v oblasti využívání ICT při výuce na středních školách . Všechny části školení budou názorně ukazovat konkrétní příklady využití ICT a efektivně využívat technologie, které pomáhají výuku nejenom zpestřit, ale i udělat názornější, často přesnější a rozhodně přitažlivou pro žáky středních škol. Nepůjde pouze o nějaký popis postupů, ale o předání zkušeností učitelů z praxe, kteří technologie využívají při vlastní výuce dlouhodobě a často každou vyučovací hodinu. V každém bloku bude poukázáno i na vhodnost využití získaných znalostí z hlediska struktury vyučovací hodiny: motivace, výklad, procvičování, domácí úkoly, zpětná vazba.

Místo konání: VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka, Praha, Na Příkopě 16
Kraj: Praha
Cena: 7 900 Kč s DPH
12.06.2019
20.06.2019

ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO Základní škola Štěpánov

Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti rozvoje cizích jazyků na 1. a 2. stupni ZŠ. Vzdělávací cíle jsou sestaveny z perspektivy účastníka školení: Účastníci porozumí základním principům využití žákovských zařízení  Účastníci si v průběhu školení vytvoří vlastní digitální portfolio z představených aplikací. Účastníci dokáží využít alespoň 3 představené online aplikace, chápou jejich vzdělávací kontext a principy použití. Účastníci dokáží využít ve své praxi žákovská zařízení pomocí představených aplikací.

Místo konání: Základní škola, Štěpánov, Dolní 597
Cena: 1 800 Kč s DPH
26.06.2019

Školení je určeno pouze pro MŠ Lány

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Mateřská škola, Lány, Školní 373
Cena: 1 250 Kč s DPH
26.08.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Kladno, Zd. Petříka

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Kladno, Zd. Petříka 1756
Cena: 1 250 Kč s DPH
30.08.2019

Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno do konce září.

Místo konání: bude upřesněno (pravděpodobně Hotel Jezerka, Seč)
Cena: Zdarma
16.11.2019