Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (71)

Provedeme vás robotikou krok za krokem Ivana Melíšková

Rozhodli jste se pro robotické sady VEX nebo nákup právě zvažujete? Prodejem pro nás spolupráce nekončí, provedeme vás robotikou krok za krokem. V&..

Tip na učebnice Informatiky pro 1. stupeň ZŠ Ivana Melíšková

Nevíte si rady s novým pojetím informatiky? Chcete ji učit tak, aby děti rozvíjela a bavila? Řešením je nová, tvořivá řada učebnic informatiky..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX IQ - stavím.. Alexandr Fales

Před nedávnem jsme do školy zakoupili 3 stavebnice VEX IQ Super kit. A protože jsem akční člověk a nemám rád, když jsou věci zavřené ve skříni, hne..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - detek.. Alexandr Fales

Dnes vám, milí kolegové nejen ze základních škol, přináším inspiraci, jak využít podmínkové příkazy v kodéru dodávaném společně s robotic..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - tlačí.. Alexandr Fales

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

Začínáme s robotikou s VEX 123 Hana Zbořilová

Již několik let pracuji s dětmi v kroužku Deskových her a logického myšlení. Dříve jsme se pokoušeli programovat Ozoboty a stavebnici SAM..

Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..