Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (41)

05.09.2019
Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

Stavebnice SAM Labs a chytrý dům Veronika Šolcová

Jednoduché a pro žáky zajímavé spojení hodiny výtvarné výchovy a klubu robotiky.

Trápí vás nefunkční / vybitá baterie VEX IQ? Antonín Růžička

Někdy se může stát, že se baterie robota vybije natolik, že nabíječka ji již nedokáže nabíjet a hlásí šptanou baterii = červeně blikající LED na na..

07.05.2019
Tip na školní výlet: zažijte středověkou Pr.. Ivana Melíšková

Blíží se konec školního roku a s ním období školních výletů. Máme pro vás tip na jedinečný zážitek, při kterém se žáci navíc i něco dozví. V centr..

07.05.2019
Veletrh Technologie do škol a soustředění V.. Ing. Veronika Šolcová

24. 4. 2019 se žáci z I. stupně Základní školy v Novém Boru zúčastnili workshopu na veletrhu Technologie do škol v Liberci.  Akce je určena ř..

06.05.2019
Zveme Vás na finále VEX IQ Challenge Ringma.. Klára Borečková

Již 25.6. 2019 nás čeká finále 2. ročníku robotické soutěže VEX IQ Challenge s podtitulem Ringmaster II.

23.04.2019
Přihlaste se k testování SAM Labs Klára Borečková

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte ..