Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (41)

Polytechnické vzdělávání s AV MEDIA Mgr. Štěpánka Baierlová

V rámci EU Šablon II proběhlo dotazníkové šetření a některé školy zjistily, že by měly posílit polytechnické vzdělávání. Jak by polytechnické vzděl..

Stavebnice VEX na 10. ZŠ v Plzni Mgr. Pavla Sýkorová

Problematice algoritmizace a programování se na naší škole v rámci výuky informatiky věnujeme již několik let. V polovině října se žáci a učitelé ..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 20. a 22. března 2018 se na naší škole konaly Dny otevřených dveří na I. stupni. Žáci z Klubu robotiky si pro návštěvníky školy připravili..

28.03.2018
Vše, co jste chtěli vědět o VEXu... Ivana Melíšková

V aktuálním čísle elektronického časopisu e-Mole vyšlo velké představení robotické stavebnice VEX. S laskavým svolením šéfredaktora Tomáše Feltla s..

27.03.2018
Jihočeská robotika - 1. ročník konference z.. Klára Borečková

Ve čtvrtek 22.3.2018 se uskutečnil na VOŠ, SPŠ automobilní a technické v Českých Budějovicích první ročník konference zaměřené na robotiku a prog..

Robotika a Rámcový vzdělávací program Mgr. Hana Hyksová

Robotika – obor, který v sobě zahrnuje obrovskou řadu očekávaných výstupů Rámcového vzdělávacího programu, ze kterých jsou tvořeny Školní vzdělávac..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

V úterý 12. září 2017 se poprvé sešlo sedm prvních členů klubu v počítačové učebně naší školy. Děti z 5. až 8. třídy se učily programovat Ozoboty ..

Robotika s VEXem a programování Ozobotů Martin Gembec

Říjnová setkání jsme realizovali tak, že jsme si vždy udělali společný úvod k robotice, kde jsme řešili různé technické záležitosti a učili se, o č..