Žáci vyvozují rozdíl mezi slovy my x mi, mýt x mít, vyhledávají slova příbuzná ke slovu mýt, myslit, tvoří věty.

Datum vložení: 22.01.2023
Vyjmenovaná slova po m
SMART Notebook 14 a výše

Žáci vyvozují rozdíl mezi slovy my x mi, mýt x mít, seznamují se s vyjmenovanými slovy po m.

Datum vložení: 20.01.2023

Vyjmenovaná slova po m
Externí odkaz

Žák se učí mluvnické kategorie podstatných jmen. Seznamuje se s pádovými otázkami.

Datum vložení: 20.01.2023

Procvičování vyjmenovaných slov po l a slov, která vyjmenovaná po l nejsou

Datum vložení: 19.01.2023

Vyjmenovaná slova po l
Externí odkaz

Žák si odůvodňuje pravopis u vyjmenovaných slov po l - vzlykat, lysý, plyš, pelyněk.

Datum vložení: 17.01.2023

Dopravní výchova v angličtině. Spojte dopravní výchovu a angličtinu do jednoho v rámci mezipředmětových vztahů či použití metody CLIL.

Road safety
Externí odkaz

Aktivity jsou určeny pro čtvrtý až pátý ročník. K procvičení slovní zásoby na téma školní předměty.

My school
Externí odkaz

Aktivity jsou vhodné pro čtvrtý až pátý ročník. Slouží k procvičení základních jednotek času.

Předmět: Matematika

Jednotky času