Žák si odůvodní pravopis souhlásek t nebo d uvnitř slova a sám slova tvoří.

Datum vložení: 01.08.2022

Poznámka hodnotitele: DUA

Žák si uvědomí rozličný význam slov. Odůvodní si pravopis souhlásky uvnitř slova. Rozlišuje zvukovou a grafickou podobu slova, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky.

Datum vložení: 21.07.2022

Poznámka hodnotitele: DUA

Aktivity pro výuku procent, úroků a statistiky využitelné i při distančním vzdělávání. Vznikly ve spolupráci s Bc. Michaelou Němečkovou.

Datum vložení: 06.07.2022

Poznámka hodnotitele: Power Point

Aktivity pro výuku OS a SS využitelné i při distančním vzdělávání. Vznikly ve spolupráci s Bc. Michaelou Němečkovou.

Datum vložení: 06.07.2022
Osová a středová souměrnost
SMART Notebook 14 a výše

Žáci určují číslovky a využívají je v gramaticky správných tvarech ve svém mluveném a psaném projevu.

Datum vložení: 11.05.2022

Žáci se orientují na číselné ose, umísťují na ní desetinná čísla. Desetinná čísla zaokrouhlují.

Datum vložení: 10.03.2022

Žáci zapisují a porovnávají desetinná čísla a zlomky.

Datum vložení: 05.03.2022

Vyvodí desetinné číslo z grafického záznamu. Sčítá a odčítá zlomky a desetinná čísla.

Datum vložení: 05.03.2022