Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (71)

11.02.2024
Přípravy na hodiny s VEX 123 pro 1. až 3. t.. Ivana Melíšková

Představujeme sadu příprav a pracovních listů na vyučovací hodiny s roboty VEX 123 pro první období základních škol. Autorem je Michaela Šimková.

Úspěch českého týmu na VEX soutěži v Londýně Antonín Růžička

Tým R.U.R. Gymnázia Jeseník dosáhl velkého úspěchu na regionální soutěži VEX VRC v Londýně. V ČR soutěž pro V5/EDR roboty zatím nemáme, ale podařil..

29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková