Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (71)

Začátky kódování s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node umožňuje naučit žáky standardy kódování, a to bez nutnosti jakékoli předchozí zkušenosti s programováním.

Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

Online verze robotiky VEX Antonín Růžička

I v době zavřených škol můžou žáci programovat s  VEX em.

Robomise ve Šlapanicích odstartovala Martina Štikarovská

Ještě před jarním uzavřením škol jsem se synem a s Ozoboty navštívila ZŠ Šlapanice. Škola má 10 vlastních ozobotů EVO a několik stavebnic Lega (ta..

Začínáme s robotikou Martina Štikarovská

Z lednové robotické konference pro lektory jsem si odvezla dva ozoboty (verze BIT), spoustu inspirace (díky Štěpánce Baierlové a Evě Fanfulové) a ..

Stavebnice VEX IQ ve výhodném setu Karolína Napravilová

V souvislosti s vyhlášení dalšího ročníku soutěže VEX IQ Challenge jsme pro vás připravili speciální sety za výhodnou cenu.

První setkání se SAM Labs Hana Zbořilová

Poprvé jsem se se SAM LABS setkala na letošním setkání lektorů ve Frymburku, kde jsme měli asi 2 hodiny možnost si stavebnici vyzkoušet. Když jsem..