Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (71)

Stavebnice SAM Labs a chytrý dům Veronika Šolcová

Jednoduché a pro žáky zajímavé spojení hodiny výtvarné výchovy a klubu robotiky.

Trápí vás nefunkční / vybitá baterie VEX IQ? Antonín Růžička

Někdy se může stát, že se baterie robota vybije natolik, že nabíječka ji již nedokáže nabíjet a hlásí šptanou baterii = červeně blikající LED na na..

07.05.2019
Tip na školní výlet: zažijte středověkou Pr.. Ivana Melíšková

Blíží se konec školního roku a s ním období školních výletů. Máme pro vás tip na jedinečný zážitek, při kterém se žáci navíc i něco dozví. V centr..

07.05.2019
Veletrh Technologie do škol a soustředění V.. Ing. Veronika Šolcová

24. 4. 2019 se žáci z I. stupně Základní školy v Novém Boru zúčastnili workshopu na veletrhu Technologie do škol v Liberci.  Akce je určena ř..

Zveme Vás na finále VEX IQ Challenge Ringma.. Klára Borečková

Již 25.6. 2019 nás čeká finále 2. ročníku robotické soutěže VEX IQ Challenge s podtitulem Ringmaster II.

Přihlaste se k testování SAM Labs Klára Borečková

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte ..

SAM labs u zápisu do prvních tříd Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 2. a 3. dubna 2019 se na škole ZŠ nám. Míru v Novém Boru konal zápis do prvních tříd. Loni i letos jsme s Klubem robotiky připravili pro n..