02.06.2020
Jak probíhá hybridní výuka? Ivana Melíšková

Současný scénář práce ve třídě rozdělené na dvě skupiny není snadný. Jednu skupinu máme ve třídě a druhou skupinu máme na dálku doma. Jak to z..

02.06.2020
Doba vzdělávání na dálku je plná příležitostí Ondřej Neumajer

S laskavým svolením autora převzato z jeho webu:  Jako člověk, který se celý svůj profesní život zabývá rozvojem digitální gramotnosti, b..

Když ne hybridní, tak určitě kombinovaná vý.. Cecílie Krejcarová

Byla jsem oslovena s dotazem, zda učím hybridně. A zda bych o tom nenapsala článek…

29.05.2020
Prodloužení projektů v II. vlně šablon z dů.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV připravil podrobné a praktické informace k prodloužení realizace projektů.

18.05.2020
VIDA! Vysílá živě Karolína Napravilová

Každou středu od 16 hodin na vás čekají pokusy plné zábavy.

13.05.2020
Hybridní výuka - pohled pedagoga Ivana Melíšková

Přemýšlíte o hybridním modelu výuky? Přečtěte si první reakce a zkušenost prvostupňové paní učitelky. V čem vidí podstatu takovéto výuky? Úplným z..

12.05.2020