Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..

03.05.2018
Zveme vás na Svět knihy 2018 Nakladatelství Fraus

Chcete vidět výukové 3D modely a vyzkoušet si práci s interaktivními učebnicemi na multidotykovém displeji? Zajímáte se o možnosti testování a..

03.05.2018
V sekci Návody najdete nejen SMART, ale i VEX Karolína Napravilová

Víte, že zde na portále VeŠkole.cz existuje sekce návody, kde najdete vše důležité pro Vaši práci nejen s interaktivní tabulí, ale také třeba se st..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 20. a 22. března 2018 se na naší škole konaly Dny otevřených dveří na I. stupni. Žáci z Klubu robotiky si pro návštěvníky školy připravili..

09.04.2018
Co je ikigai a potřebujeme ho ve školách? Mgr.Jan Juříček

Ikigai je japonské slovo, které označuje stav vnitřního naplnění. Ikigei je důvod, proč ráno vstáváme.

27.03.2018
Výzva na ŠABLONY II - rozdíly od ŠABLON I Andrea Jahnická

Pokračujeme dále v rozboru nové výzvy Výzva Šablony II, tedy přesně: 02_18_063 méně rozvinuté regiony a 02_18_064 více rozvinuté regiony (hl. město..

27.03.2018