Nalezeno 427 výsledků

11.02.2024
Přípravy na hodiny s VEX 123 pro 1. až 3. t.. Ivana Melíšková

Představujeme sadu příprav a pracovních listů na vyučovací hodiny s roboty VEX 123 pro první období základních škol. Autorem je Michaela Šimková.

31.01.2024
Úspěch českého týmu na VEX soutěži v Londýně Antonín Růžička

Tým R.U.R. Gymnázia Jeseník dosáhl velkého úspěchu na regionální soutěži VEX VRC v Londýně. V ČR soutěž pro V5/EDR roboty zatím nemáme, ale podařil..

29.01.2024
Robotel SmartClass nejen jako nástroj auton.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Multimediální jazyková laboratoř umožňuje podpořit autonomní učení žáků, individualizovanou a personalizovanou výuku. Taktéž je práce s laboratoří..

15.01.2024
Andělské počítání Mgr. Hana Ulíková

Je tu další online aktivita, která propojuje různé skupiny žáků a různé předměty . Pokud jste ještě o tomto typu projektu neslyšeli, ráda vám vše ..

12.01.2024
Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

14.12.2023
Blooket – dělejte kvízy zábavněji a dejte š.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud se vám již omrzel Kahoot, Quizizz i Quizlet, tak vyzkoušejte Blooket (https://www.blooket.com/). Tento nástroj oceníte i pokud nejste fanou..

04.12.2023
Classroomscreen – nástroj pro moderování ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Řešíte míru hluku v hodině, nevíte jak rozdělovat žáky do skupin, chcete jim nabídnout odpočet minut do konce skupinové práce, získat rychlou ..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů