16.01.2019
Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Fraktál – poměrně libozvučně znějící slovo, ale víte, co vše se za ním skrývá? Viděli jste ho někdy? Sáhli jste si někdy na něj? Jedli jste ho někd..

15.01.2019
VEX IQ Challenge Europe Open 2019 Finsko Klára Borečková

V červnu 2018 jsme uspořádali 1. robotickou soutěž VEX IQ Challenge (Ringmaster) v České republice. Dva z vítězných týmů (ZŠ Šromotovo, Hranice a ..

14.01.2019
Myšlenkové mapy a jejich tvorba online Pavla Sýkorová

Seznamte se s myšlenkovými mapami – pomohou Vám i Vašim žákům při rozhodování, plánování, umožňují vizuální podporu myšlení, zápis z výuky. Přibliž..

14.01.2019
Mapo, vyprávěj! RNDr. Hana Vaněčková

Mapové příběhy aneb Příběh vyprávěný mapou Už od dětství milujeme příběhy. Rádi je posloucháme, dobře si je pamatujeme a většina z nás je..

Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..

SOUTĚŽ o Kreativní slovník Klára Borečková

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.

Jazyková aplikace Duolingo pro školy Mgr. Roman Kopecký

Možná jste již narazili na aplikaci Duolingo , která je bezesporu nejlepší jazykovou aplikací nabízenou zdarma. Ve škole se dá využívat ke zdoko..

Příprava na soutěž VEX IQ Challenge 2018/2019 Ing. Veronika Šolcová

Žáci naší školy vytvořili dva týmy, které se přihlásily na soutěž VEX IQ Challenge Ringmaster 2019.