08.12.2018
Vánoční točení s baterií a magnetem Mgr. Michaela Králíková

Měli jsme chvilku, a tak jsme si vychutnali předvánoční čas ve výuce fyziky. Stačilo nám k tomu pár pomůcek a šikovné ručičky... Třeba se vám naše..

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

02.12.2018
Vánoční energie Mgr. Michaela Králíkvá

A je to tu zase! Prosinec a Vánoce s ním. Kolik toho zase sním??? Podívejte se s námi, proč jdou často o Vánocích kila nahoru a proč je dobré kvůl..

05.11.2018
Tandemová výuka - reálný tandem Ing. Alexandr Fales

V předchozích článcích jsme si řekli, co tandem je, jaké má přednosti a úskalí a popsali si jednotlivé kroky, jak ho úspěšně zvládnout, neboť kval..

Školení matematické gramotnosti - EU šablon.. Mgr. Hana Ulíková

Při přípravě EU šablon II jsme zúročili všechny zkušenosti z EU šablon I a vzniklo deset osmihodinových školení. Všechna jsou plná aktivit, zdroj..

Začíná ověřování prvních modulů ARUS - Akad.. Ivana Melíšková

Minule jsme vám představili náš projekt Akademie pro řízení úspěšné školy (ARUS) , jehož cílem je vytvořit kvalitní a z praxe vycházející vz..

26.09.2018
ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

23.09.2018
Slavíme 100 let! Mgr. Michaela Králíková

V letošním roce si připomínáme 100. výročí vzniku českého samostatného státu. Ve školách na to nezapomínáme a navštěvujeme různé výstavy, uč..