21.06.2019
Učíme jazyky lépe - termíny podzimních setk.. Ivana Melíšková

Dejte si již nyní do kalendáře termíny podzimních regionálních setkání uživatelů jazykové laboratoře Robotel. Praktické zkušenosti a tipy pro začá..

Stavebnice SAM Labs a chytrý dům Veronika Šolcová

Jednoduché a pro žáky zajímavé spojení hodiny výtvarné výchovy a klubu robotiky.

05.05.2019
ČŠI: Jaká je úroveň gramotností žáků ZŠ a SŠ? Ivana Melíšková

ČŠI zkoumá ve dvouletých intervalech úroveň gramotností žáků na ZŠ a SŠ. Nedávno zveřejnila výsledky úrovně matematické, čtenářské a sociální gramo..

01.04.2019