19.08.2020
Nové Šablony III: 3 mld. Kč pro MŠ a ZŠ Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV vyhlásil dne 31. března 2020 výzvy Šablony III č. 02_20_080 (MRR) a č. 02_20_081 (VRR) v prioritní ose 3.

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

02.06.2020
DVPP lze již opět absolvovat prezenčně! Ivana Melíšková

Obnovujeme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Šablon a dalších vzdělávacíc..

30.04.2020
Projektová výuka nejen v současné situaci Iva Loužecká

Aktuální dění vyloženě nahrává na aktivní využití projektové výuky v praxi. Co to ale přesně znamená?

29.04.2020
Desatero pro vedení domácího učení učiteli převzato z webu ZŠ Kunratice

ZŠ Kunratice v Praze vždy hledá  vzdělávací strategie tak, aby vedly k trvalému zlepšení výsledků žáků, a to v celé škále různých ty..

23.03.2020
Webex pro školy - jak na to Ivana Melíšková

Webex je celosvětově nejvíce využívaný konferenční systém. Cisco připravilo pro školy a učitele webináře, jak na to.

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

11.03.2020
Pražské školy: neposílejte učitele domů, ud.. Ivana Melíšková