Výsledky vyhledávání v Článcích (56)

29.10.2021
Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..

15.09.2021
Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..

16.06.2021
Začínáme s revizí RVP a novou informatikou Ivana Melíšková

Koncem května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky.  Letos jsme se zaměřili na revizi RVP a..

31.05.2021
Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

Více z článků

Výsledky vyhledávání ve Videích (22)

Více z videí

Výsledky vyhledávání ve Vzdělávání (42)

Délka: Celodenní
Předmět: ICT a digitální technologie

Délka: Celodenní
Předmět: ICT a digitální technologie

Délka: Půldenní
Stupeň: Základní 2. stupeň
Více ze vzdělávání

Výsledky vyhledávání v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE