Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (71)

Začíná CodeWeek 2018 Ivana Melíšková

Kampaň CodeWeek přibližuje programování, resp. kódování, veřejnosti. Ukazuje, že informatika pomáhá realizaci tvůrčích nápadů a inovací, což může ..

ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

19.09.2018
Řetězová dráha Martin Gembec

Robot je tvořen jednoduchými stroji, jako jsou páky, převody, kola na hřídeli apod. Jedno setkání jsme se rozdělili a každý postavil jeden jednoduc..

Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 6. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

Polytechnické vzdělávání s AV MEDIA Mgr. Štěpánka Baierlová

V rámci EU Šablon II proběhlo dotazníkové šetření a některé školy zjistily, že by měly posílit polytechnické vzdělávání. Jak by polytechnické vzděl..

Stavebnice VEX na 10. ZŠ v Plzni Mgr. Pavla Sýkorová

Problematice algoritmizace a programování se na naší škole v rámci výuky informatiky věnujeme již několik let. V polovině října se žáci a učitelé ..