Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (52)

18.02.2021
Doporučení pro distanční výuku Ivana Melíšková

Neexistuje jeden univerzální návod, jak učit distančně. Přístup na 1. stupni nebude stejný se SŠ. Matematika na dálku bude asi vypadat jinak než pr..

10.12.2020
Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..

03.12.2020
Standard distančního vzdělávání Ivana Melíšková

Hlavní ambicí projektu "Standard distančního vzdělávání" je vytvoření uživatelsky jednoduchého prostředí pro učitele, příjemného a normálního..

02.12.2020
Integrace SMART sw do MS Teams a Google Ivana Melíšková

Oproti běžné výuce ve třídě je na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě používáte interaktivní tabuli a..

18.11.2020
Virtuální workshop (nejen) pro školní ICT s.. Ivana Melíšková

Vše důležité z našeho ICT studia na jednom místě.

05.11.2020
SMART Online krok za krokem Mgr. Hana Ulíková

Využijte svůj oblíbený SMART sw a hotové přípravy pro sdílení materiálů a připravených aktivit nebo individuální i skupinovou práci..

04.11.2020