Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Nahlédněte do knihovny přírodních věd Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Standard smíšené výuky na ZŠ Liberec, ul. 5.. Radka Konečná

Minulý týden to byl přesně rok od nařízení distanční formy vzdělávání dětí na základní škole. Naši pedagogové se bleskovým tempem zlepšovali v ..

Doporučení pro distanční výuku Ivana Melíšková

Neexistuje jeden univerzální návod, jak učit distančně. Přístup na 1. stupni nebude stejný se SŠ. Matematika na dálku bude asi vypadat jinak než pr..