Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

Připravte se na Halloween Ivana Melíšková

Oblíbili jste si Příšerkový kvíz? Nyní najdete ve SMART Online sezónní halloweenskou verzi. Vyzkoušejte ve třídě, určitě pobaví nejen žáky ;-)

10 důvodů, proč používat SMART uživatelské .. Antonín Růžička

V rámci příprav na možnou distanční výuku ve škole zřizujete učitelské i žákovské účty Microsoft či Google. Když už máte takto „uklizenou“ kom..

Jste Google i SMART uživatel? Propojte to! Ivana Melíšková

Jednoduše propojte SMART a Google nástroje pro tvorbu, prezentaci a sdílení výukových lekcí.

Jedinečný pomocník učitele při výuce ve tří.. Karolína Napravilová

Určitě ho znáte, jen jste si třeba neuvědomili, že ho můžete jednoduše zapojit nejen do výuky ve třídě, ale i na dálku. Ano, je to SMART Dokumentov..

28.08.2020
Digitální učební pomůcky pro smíšenou výuku.. Karolína Napravilová