Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

Standard distančního vzdělávání Ivana Melíšková

Hlavní ambicí projektu "Standard distančního vzdělávání" je vytvoření uživatelsky jednoduchého prostředí pro učitele, příjemného a normálního..

Integrace SMART sw do MS Teams a Google Ivana Melíšková

Oproti běžné výuce ve třídě je na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě používáte interaktivní tabuli a..

Virtuální workshop (nejen) pro školní ICT s.. Ivana Melíšková

Vše důležité z našeho ICT studia na jednom místě.

SMART Online krok za krokem Mgr. Hana Ulíková

Využijte svůj oblíbený SMART sw a hotové přípravy pro sdílení materiálů a připravených aktivit nebo individuální i skupinovou práci..

04.11.2020
SMART Online v MS Teams Mgr. Hana Ulíková