Otestovali jsme Google Chromebook v kombinaci s dalšími výukovými zařízeními

Chromebooky jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google, ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jedině tak můžete na plno využít přednosti platformy: rychlost, přehlednost, jednoduchost, bezpečnost. Nelze je brát jako prostou variantu k OS Windows – tak nefungují a nelze je tak používat. A už vůbec nemusí být levnější než stroje s OS Windows, viz testovaný model!

AV MEDIA si na otestování na chvilku zapůjčila Chromebook Acer s USB-C dokem. Z hardware, software, stability a lehkosti používání jsem byl naprosto nadšen! Pojďme si v rychlosti projít, co může Chromebook nabídnout - vyzkoušel jsem ho ve spojení se setem pro smíšenou výuku a také měřicími systémy PASCO a sw SPARKvue.

STANDARD SMÍŠENÉ VÝUKY (SSV)

Zcela Plug-n-Play, zcela bez problémů, vše funguje na první připojení, prakticky není třeba nic nastavovat. Funguje rozšířená plocha, kamera, mikrofon, reproduktory.

Na přiložených fotkách můžete vidět živou konferenci v Google Meet, práci ve SMART Lumio (na SSV) a spuštěnou Učebnu Google (na Chromebooku). Perfektní kvalita, perfektní zážitek.