Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

30.03.2020
Virtuální konference Výuka na dálku z 27. 3.. Virtuální konference Výuka na dálku

Sdílíme s Vámi důležité odkazy, které na naší konferenci zazněly...

10 tipů - Jak rozjíždíme výuku online na Zá.. Martina Raiserová

Rádi bychom se s Vámi podělili o několik postřehů a rad z našich vlastních dosavadních zkušeností. Možná Vám bude připadat, že většinu z..

Nová situace, nová výzva Martina Raiserová

Naše malá venkovská škola ve Střílkách se dokázala vypořádat se situací díky své předchozí, aktivní práci a projektům, díky nimž získala nadstandar..

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

Webex pro školy - jak na to Ivana Melíšková

Webex je celosvětově nejvíce využívaný konferenční systém. Cisco připravilo pro školy a učitele webináře, jak na to.

Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

Vzdálená výuka „naživo“! Roman Kopecký

Všichni učitelé nyní začínají využívat spoustu online nástrojů na vzdálenou výuku. Prostředků a systémů na různé formy cvičení je opravdu..