Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

Online výuka může téměř úplně nahradit výuk.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík

Po tom, co bylo jasné, že školy nebudou uzavřeny jen 2 týdny, jsem začal přemýšlet nad ideálním systémem, jak pokračovat co nejlépe ve výuce. A při..

05.05.2020
Hybridní výuka - ve třídě i z domova Karolína Napravilová

Návrat dětí do škol bude náročný. Učitelé pojedou ve dvou režimech: budou se muset věnovat nejen jedné třídě, často rozdělené na dvě skupiny přímo ..

04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..

04.05.2020
Jak podpořit přípravu předškoláků nejen v s.. Iva Loužecká

Několik tipů na aktivity, které jsou dostupné na internetu, nebo je můžeme sami snadno vytvořit.

Projektová výuka nejen v současné situaci Iva Loužecká

Aktuální dění vyloženě nahrává na aktivní využití projektové výuky v praxi. Co to ale přesně znamená?

Desatero pro vedení domácího učení učiteli převzato z webu ZŠ Kunratice

ZŠ Kunratice v Praze vždy hledá  vzdělávací strategie tak, aby vedly k trvalému zlepšení výsledků žáků, a to v celé škále různých ty..

Online výuka 4.A v České Kamenici Dagmar Nebuželská

Každé ráno v devět hodin si sednu k počítači do pokojíku, kde má manžel malé hudební království. Vždy tam sedávám, když se chystám na onl..