Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka na dálku v Článcích (66)

Doba vzdělávání na dálku je plná příležitostí Ondřej Neumajer

S laskavým svolením autora převzato z jeho webu:  Jako člověk, který se celý svůj profesní život zabývá rozvojem digitální gramotnosti, b..

Když ne hybridní, tak určitě kombinovaná vý.. Cecílie Krejcarová

Byla jsem oslovena s dotazem, zda učím hybridně. A zda bych o tom nenapsala článek…

Technické řešení hybridní výuky Ivana Melíšková

Jak pomoci učitelům zajistit výuku žáků ve třídě a zároveň těch kteří zůstali doma? Nejpraktičtějším řešením je tzv. hybridní výuka, kdy učitel ved..

Jak na SMART Výukový software Online Dagmar Nebuželská

Dlouhou dobu se ve školách využívá klasicky interaktivní tabule se SMART Notebookem. Přesto, že jsme již téměř dva roky znali i možnost připojení ..

VIDA! Vysílá živě Karolína Napravilová

Každou středu od 16 hodin na vás čekají pokusy plné zábavy.

Sdílení výukových aktivit z TOGlicu pro sam.. Petr Slípek

Uzavření škol přineslo učitelům velkou výzvu – jak zajistit žákům materiály a zadávat úkoly pro domácí vyučování. Přemýšlíte, jak děti nezahltit m..

V. virtuální konference ze dne 15. 5. 2020 Karolína Napravilová

Vše důležité z páté virtuální konference....tentokrát na téma Hybridní výuka