Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (62)

06.06.2022
Tip na učebnice Informatiky pro 1. stupeň ZŠ Ivana Melíšková

Nevíte si rady s novým pojetím informatiky? Chcete ji učit tak, aby děti rozvíjela a bavila? Řešením je nová, tvořivá řada učebnic informatiky..

01.06.2022
Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX IQ - stavím.. Alexandr Fales

Před nedávnem jsme do školy zakoupili 3 stavebnice VEX IQ Super kit. A protože jsem akční člověk a nemám rád, když jsou věci zavřené ve skříni, hne..

04.05.2022
Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - detek.. Alexandr Fales

Dnes vám, milí kolegové nejen ze základních škol, přináším inspiraci, jak využít podmínkové příkazy v kodéru dodávaném společně s robotic..

06.04.2022
Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - tlačí.. Alexandr Fales

31.03.2022
Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

02.03.2022
Začínáme s robotikou s VEX 123 Hana Zbořilová

Již několik let pracuji s dětmi v kroužku Deskových her a logického myšlení. Dříve jsme se pokoušeli programovat Ozoboty a stavebnici SAM..

29.10.2021
Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..

15.09.2021
Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..