Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (50)

22.03.2021
Nahlédněte do knihovny přírodních věd Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

11.03.2021
Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

22.02.2021
Příklady aplikací s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node je uživatelsky škálovatelným produktem, uspokojujícím studenty všech úrovní. Jeho pět senzorů (mg. pole, akcelerometr, světlo, teplota..

16.02.2021
Začátky kódování s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node umožňuje naučit žáky standardy kódování, a to bez nutnosti jakékoli předchozí zkušenosti s programováním.

09.02.2021
Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

11.01.2021
Online verze robotiky VEX Antonín Růžička

I v době zavřených škol můžou žáci programovat s  VEX em.

23.09.2020
Robomise ve Šlapanicích odstartovala Martina Štikarovská

Ještě před jarním uzavřením škol jsem se synem a s Ozoboty navštívila ZŠ Šlapanice. Škola má 10 vlastních ozobotů EVO a několik stavebnic Lega (ta..

23.09.2020