Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (41)

10.12.2019
Stavebnice VEX IQ ve výhodném setu Karolína Napravilová

V souvislosti s vyhlášení dalšího ročníku soutěže VEX IQ Challenge jsme pro vás připravili speciální sety za výhodnou cenu.

První setkání se SAM Labs Hana Zbořilová

Poprvé jsem se se SAM LABS setkala na letošním setkání lektorů ve Frymburku, kde jsme měli asi 2 hodiny možnost si stavebnici vyzkoušet. Když jsem..

25.11.2019
Robotika v 1. třídě Ing. Veronika Šolcová

V letošním školním roce jsme poprvé otevřeli v rámci ŠABLON Klub zábavné logiky a deskových her pro naše prvňáčky. V rámci tohoto kl..

PREF - přijďte na naše workshopy Karolína Napravilová

Jak už jsme avizovali v minulém newsletteru, PREF (Prague Education Festival) se koná v termínu 14. - 16. 11. 2019 na Výstavišti v Praze Holešovicí..

24.09.2019
Aplikace pro roboty VEX nově Antonín Růžička

VEX robotics představili úplně nový software VEXcode .

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

06.09.2019