Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (30)

04.09.2018
Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

02.05.2018
Chystáme nabídku DVPP do EU šablon II Klára Borečková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Tým lektorů AV MEDIA pro vás nyní chystá pestrou nabídku..

03.01.2018
EU šablony II klepou na dveře Klára Borečková

Podle aktuálního harmonogramu výzev Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání na rok 2018 je v únoru 2018 plánováno vyhlášení druhé vlny výz..

02.05.2017
Rozvoj cizích jazyků na SŠ, jazyk bez grama.. Mgr. Jan Juříček

Určitě to znáte, klasická hodina angličtiny. Jedeme podle učebnice, stránku za stránkou, lekci za lekcí ad absurdum. Postupně probereme hory slov..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..

09.03.2015