Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (73)

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..

09.03.2015
10 DŮVODŮ PROČ učit s digitální třídou Iva Loužecká

Co si představíte, když se řekne digitální třída? Někteří z vás učebnu s nějakou digitální technologií, třeba projektorem a někteří třídu plnou po..

06.10.2014
10 DŮVODŮ PROČ vyrazit na konferenci SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Chcete vědět, jaké jsou nové moderní trendy ve vzdělávání? Jste zapojeni do Výzvy 51 a řešíte, jak a co budete na tabletech nebo noteboocích učit?..

13.01.2014
Jazyková laboratoř Robotel Rover pohledem š.. Karolína Napravilová

Jak pracují s jazykovou laboratoří pedagogové na Základní škole v Dubé? Jaké výhody toto řešení přineslo? Paní Mgr. Veronika Matějková a paní Bc..

28.11.2013
Moderní výuka cizích jazyků s jazykovou lab.. Nikola Vydrová

Posledního zářijového dne 2013 byla na ZŠ v Dubé dokončena instalace jazykové laboratoře SmartClass+ Rover a učitelé se zúčastnili online škol..

09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

31.05.2013
Máme vítěze soutěže o nejlepší DUM! Iva Loužecká, DiS.

Letošní rok poprvé proběhla během všech regionálních konferencí SMART Klub také soutěž o nejlepší DUM. Pojďme se společně podívat na naše vítěze a ..