Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (77)

29.02.2024
SmartClass verze 7: nový vzhled, nové funkc.. Ivana Melíšková

S nadšením představujeme SmartClass verze 7 s jeho svěžím a elegantním vzhledem, který posouvá výukovou platformu SmartClass a celou jazykovou lab..

29.01.2024
Robotel SmartClass nejen jako nástroj auton.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Multimediální jazyková laboratoř umožňuje podpořit autonomní učení žáků, individualizovanou a personalizovanou výuku. Taktéž je práce s laboratoří..

12.01.2024
Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

15.10.2023
Učíme se angličtinu lépe! Radka Konečná

Základní škola, Liberec, ul. 5. května již tři roky vyučuje cizích jazyky v multimediální učebně od AV MEDIA Systems.

14.09.2023
Únikové hry v aplikaci ActionBound Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Venkovní únikové hry nejsou jenom nástrojem pro trávení volného času s přáteli a poznávání zajímavých míst, ale umožňují ve výuce zpracovat různá t..

06.09.2023
EdPuzzle ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

EdPuzzle patří stejně jako Canva mezi aplikace, kde mohou materiály vytvářet nejen učitelé, ale i samotní žáci. Princip nástroje je velmi jednoduch..

29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková

Začínáte se rozhlížet po kurzech, abyste využili Šablony? Vsaďte na roky prověřenou kvalitu a dejte tomu čas. J asně se ukazuje, že pro úspěšnou i..