Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (30)

01.04.2019
Na ZŠ Rudolfa Koblice v Kadani zkoušíme nov.. Bc. Jakub Fischer, DiS

Jako lektor AV MEDIA a učitel anglického jazyka jsem byl osloven, abych otestoval novou cvičebnici anglického jazyka nesoucí název „Let’s Talk!” od..

28.03.2019
Inovujte své hodiny cizích jazyků Nakladatelství Fraus

Představujeme nové hybridní pracovní sešity 3v1. Sešity jsou výjimečné tím, že obsahují unikátní kód, díky kterému získáte okamžitý přístup k ..

6 kroků k jazykové výuce, která rozmluví va.. Mgr. Veronika Biskupová

Máte jazykovou laboratoř Robotel? Přinášíme vám zákadní tipy, jak docílit kýženého výsledku - rozmluvení žáků v cizím jazyce.

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

08.01.2019
DVPP do šablon II - cizí jazyky Roman Kopecký

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních v..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..

SOUTĚŽ o Kreativní slovník Klára Borečková

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.

Jazyková aplikace Duolingo pro školy Mgr. Roman Kopecký

Možná jste již narazili na aplikaci Duolingo , která je bezesporu nejlepší jazykovou aplikací nabízenou zdarma. Ve škole se dá využívat ke zdoko..