Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (72)

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

23.06.2020
Připravený obsah pro jazykové laboratoře R.. Ivana Melíšková

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového š..

Online výuka může téměř úplně nahradit výuk.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík

Po tom, co bylo jasné, že školy nebudou uzavřeny jen 2 týdny, jsem začal přemýšlet nad ideálním systémem, jak pokračovat co nejlépe ve výuce. A při..

04.05.2020
Zdroje a nástroje pro online výuku jazyků Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás přehled, co můžete nyní využít pro distanční výuku cizích jazyků. Přehled průběžně d o plňujeme .

Tipy na jazykové aktivity reflektující stáv.. Ivana Melíšková

Samozřejmě se snažíte pokračovat v "normální" výuce, ale při výuce jazyka je také důležité reflektovat současné dění ve světě. Nejlepší je o tom s ..

Jazyková laboratoř doma Mgr. Radka Konečná

O svou zkušenost s distanční výukou angličtiny za stávající situace se s námi podělila paní učitelka Mgr. Radka Konečná ze ZŠ 5. května v Liberci. ..