Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (89)

První informace k EU Šablonám III Ivana Melíšková

Realizace druhé vlny Šablon je v plném proudu a už se hovoří o EU Šablonách III. Výzva by měla přijít dokonce již začátkem nového pololetí. Připrav..

Šablony pro ZŠ, MŠ II - Co vás může zajímat? Andrea Jahnická

Máme pro vás opět pár nejčastějších otázek a odpovědí.

EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

05.09.2019
Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.

05.09.2019
Co by vás mohlo zajímat k Šablonám I i Šabl.. Andrea Jahnická

Shrnujeme vám pár důležitých informací k ukončování Šablon I a zároveň, co neopomenout při zahájení Šablon II.

Dotaz měsíce k EU šablonám Andrea Jahnická

Od června 2018 vybírá Odbor administrace zjednodušených projektů ve spolupráci s konzultační linkou pro šablony jeden z nejčastějších dotazů žadate..

Školení pro mateřské školky podle vašich př.. Mgr. Nela Votápková

Jak může vypadat školení na interaktivní tabuli, když ji nemáte? Zvažujete její koupi, ale váháte? AV MEDIA nabízí kurzy nejen pro pedagogy 1...