Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

Prodloužení projektů v II. vlně šablon z dů.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV připravil podrobné a praktické informace k prodloužení realizace projektů.

Projektová výuka nejen v současné situaci Iva Loužecká

Aktuální dění vyloženě nahrává na aktivní využití projektové výuky v praxi. Co to ale přesně znamená?

Ve třetí vlně šablon jsou pro MŠ a ZŠ připr.. zdroj MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy znovu podpoří z fondů EU mateřské a základní školy v celé republice. Finanční podporu v ..

02.04.2020
Šablony a koronavirus – oficiální souhrn MŠ.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV si je vědom možných negativních dopadů mimořádných opatření kvůli pandemii koronaviru na realizaci šablon. Z tohoto důvodu před..

Provoz konzultační linky pro šablony je zac.. https://opvvv.msmt.cz/

Školy a školská zařízení mohou i nadále využívat konzultační linku.

Informace k dopadu koronaviru na Šablony převzato z webu OP VVV

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informace k dopadu koronaviru na zjednodušené projekty OP VVV týkající se personálních šablon, pravidelných i jed..

04.02.2020
Otázky a odpovědi k závěrečné zprávě projektu zdroj OPVVV, MŠMT