Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

02.05.2018
Chystáme nabídku DVPP do EU šablon II Klára Borečková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Tým lektorů AV MEDIA pro vás nyní chystá pestrou nabídku..

27.03.2018
Výzva na ŠABLONY II - rozdíly od ŠABLON I Andrea Jahnická

Pokračujeme dále v rozboru nové výzvy Výzva Šablony II, tedy přesně: 02_18_063 méně rozvinuté regiony a 02_18_064 více rozvinuté regiony (hl. město..

27.03.2018
Výzva na ŠABLONY II - dotazníkové šetření Andrea Jahnická

Jednou z podmínek podání žádosti do výzvy Šablony II je projít dotazníkovým šetřením. Výstup z dotazníku je povinnou přílohou k žádosti o podporu.&..

Výsledky analýzy častých chyb ve zprávách o.. Andrea Jahnická

V průběhu měsíců ledna a února 2018 analyzoval ŘO OP VVV nedostatky zjištěné při kontrole zpráv o realizaci zjednodušených projektů výzev 02_16_022..