EU projekty v Článcích (58)

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

02.06.2020
DVPP lze již opět absolvovat prezenčně! Ivana Melíšková

Obnovujeme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Šablon a dalších vzdělávacíc..

29.05.2020
Prodloužení projektů v II. vlně šablon z dů.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV připravil podrobné a praktické informace k prodloužení realizace projektů.

30.04.2020
Projektová výuka nejen v současné situaci Iva Loužecká

Aktuální dění vyloženě nahrává na aktivní využití projektové výuky v praxi. Co to ale přesně znamená?

Více z článků

EU projekty ve Vzdělávání (77)

Předmět: Cizí jazyk

Předmět: Český jazyk