Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (89)

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

NPO – otázky a odpovědi Ivana Melíšková

Školy obdrží do svých rozpočtů v roce 2022 finanční prostředky z NPO. Tyto prostředky jsou určeny  na digitální učební pomůcky&nbs..

Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..

Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

Dostaňte vaše počítače znovu do formy Ivana Melíšková

V počítačové učebně nebo jazykové laboratoři, založené na stolních počítačích, je naprosto zásadní udržování aktuálních operačních systémů. V takov..

Od pondělí 17. 5. opět školíme PREZENČNĚ! Ivana Melíšková

Odkládali jste školení, protože jste nechtěli distanční formu? Potřebujete dokončit Šablony II? Abyste vše zvládli do konce školního roku a&nb..

ICT ve výuce ze Šablon III Marek Larisch

Počítače se staly základním pracovním nástrojem učitele i žáka, proto potřebujete spolehlivá a kvalitní zařízení vyhovující potřebám školství. V rá..