Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (89)

03.10.2016
Neváhejte s EU šablonami – s námi to zvlád.. Karolína Napravilová

Šablony jsou velkou příležitostí, jak financovat vybrané pozice na škole, vzdělávání pedagogů v klíčových kompetencích i k nákupu&n..

26.09.2016
Aktualizace textu výzvy a Specifických prav.. Andrea Jahnická

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako Řídicí orgán IROP vydalo aktualizaci textů výzev a Specifických pravidel 32. výzvy IROP „Infrastruktura stře..

23.05.2016
Šablony pro Zš a Mš I. - termín vyhlášení v.. Andrea Jahnická

Termín vyhlášení výzvy na zjednodušené projekty pro Zš a Mš I. je za dveřmi, jen ještě nevíme, za kterými. Předpokládaný termín pro zveřejnění výzv..

29.04.2016
Aplikace Včelka pomáhá učitelům na ZŠ indiv.. Karolína Napravilová

Klesající čtenářská gramotnost českých dětí je stále palčivým tématem. Náprava je však v prostředí inkluzivního školství velmi náročná vzhledem k o..

14.04.2016
Připravovaná výzva MŠMT – Šablony pro MŠ a .. Mgr. Andrea Jahnická

Ve čtvrtek 7. 4. 2016 bylo zveřejněno AVIZO výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro mateřské a základní školy I..

04.08.2015
MY JOURNEY TO CALGARY 1990 - 2015 Ivana Křístelová

Věnuji všem, kteří mě nechali jít svou cestou ... ... a taky všem, kteří mě na ní doprovázeli a inspirovali.   Ivana Křístelová

24.06.2015
SMART amp champs – první setkání průkopníků.. Emil Waldhauser

SMART amp postupně získává příznivce v řadách učitelů po Spojených státech a Kanadě, kde vznikly první tzv. Amp Camps, ve kterých se učitelé seznam..

04.09.2014
10 DŮVODŮ PROČ učit (nejen) přírodní vědy j.. Iva Loužecká, DiS.

Když se dnešních dětí zeptáte, které předměty je nejvíce ve škole baví, jen málokteré Vám odpoví přírodopis, chemie nebo fyzika. Proč tomu tak ale..