Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (77)

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

Nové učebny přírodních věd z projektu IROP Ing. Veronika Šolcová

Na naší škole jsme vybudovali dvě nové učebny z projektu IROP (Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ  nám. Míru, Nový Bor s registračním č..

Výzva č. 02_18_067 Implementace strategie d.. Andrea Jahnická

31.10.2018 MŠMT zveřejnilo finální verzi výzvy, jejímž cílem je propagovat inovativní metody výuky za pomoci digitálních technologií a šířit příkla..

Internetové zdroje k matematické gramotnosti Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte podklady do vyučovacích hodin pro zařazení aktivit podporující matematickou gramotnost? Zdroje a dokumenty, které nabízejí aktuální inform..

Školení matematické gramotnosti - EU šablon.. Mgr. Hana Ulíková

Při přípravě EU šablon II jsme zúročili všechny zkušenosti z EU šablon I a vzniklo deset osmihodinových školení. Všechna jsou plná aktivit, zdroj..

26.09.2018
ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

10.09.2018
Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

04.09.2018
Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..