Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (58)

Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

Od pondělí 17. 5. opět školíme PREZENČNĚ! Ivana Melíšková

Odkládali jste školení, protože jste nechtěli distanční formu? Potřebujete dokončit Šablony II? Abyste vše zvládli do konce školního roku a&nb..

Typy aktivit, které můžete vytvořit v Smart.. Jakub Fischer

Máte jazykovou učebnu Robotel? Seznámíme vás s možnostmi aktivit, které nabízí vaše jazyková laboratoř. Ve třídě lze vytvořit mnoho různých ak..

Nahlédněte do knihovny 1. stupně Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Nahlédněte do knihovny Dějepisu a Zeměpisu Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny Českého jazyka Karolína Napravilová