Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (58)

26.10.2017
Školy bojují s kázní a rozvojem morálních h.. Ivana Melíšková

Pravidelný výzkum CVVM v září 2017 zjišťoval názory české veřejnosti na úroveň vzdělávání v ČR. Otázky byly konkrétně zaměřeny na úroveň vzdělávání..

02.02.2017
Jak na Inkluzi s AV MEDIA Mgr. Petr Došek

Také k vám do školy v září 2016 nastoupila nová žákyně? Z rodného listu jste zjistili, že se narodila někdy v roce 2005 na por..

18.01.2017
SMART Kapp – druhý dojem Ing. Alexandr Fales

Už je to nějaký ten pátek, co jsme začali využívat tuto velmi zajímavou didaktickou pomůcku v podobě kompromisu mezi interaktivní a klasickou fixo..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

02.02.2016
Jaké trendy ve vzdělávání ukázal BETT 2016? Ivana Melíšková

V lednu jsme opět čerpali inspiraci a trendy pro české školy na celosvětovém veletrhu vzdělávacích technologií BETT v Londýně. Více než 800 vystavo..

02.12.2015
Pozvánka na Den otevřených dveří "I ve mně .. Ondřej Bárta

Vážení partneři ve vzdělávání! Dovolte mi, abych Vás jménem mezinárodní společnosti Franklin Covey a našich Vážených kolegyň a kolegů ze Základn..

12.01.2015
10 DŮVODŮ PROČ budete chtít interaktivní st.. Iva Loužecká, DiS.

V prvním díle seriálu 10 DŮVODŮ PROČ roku 2015 se vám pokusím více představit výhody interaktivního stolu SMART Table, a proč byste ho měli mít ve..

14.12.2014
Chybami se člověk učí aneb “výuku na dálku“.. Michaela Králíková

Co se stalo? Co jsme dělali? Vyřešili jsme neočekávaný problém? A jak to vlastně celé dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích…