Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (58)

BETT 2023: nový normál Ivana Melíšková

Loňský ročník veletrhu BETT byl po covidové pauze ještě trochu rozpačitý, ale letos už to v Londýně na výstavní ploše opět žilo jako dříve: tisíce ..

Zkušenosti se setem pro smíšenou výuku v Pr.. Hana Zbořilová

Asi všichni jsme se s radostí vrátili k "normálu" prezenční výuky, ale když mi teď někdo ve třídě chyběl, už mi vrtalo hlavou, zda nevyužít online ..

VEX 123 - Sbírka výukových materiálů pro 4... Ivana Melíšková

Pro začínající školní rok je vám nově k dispozici sbírka výukových materiálů pro robotiku s VEX 123. Autorem je Mgr. Milan Šatra. Sbírku si můžete ..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX IQ - stavím.. Alexandr Fales

Před nedávnem jsme do školy zakoupili 3 stavebnice VEX IQ Super kit. A protože jsem akční člověk a nemám rád, když jsou věci zavřené ve skříni, hne..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - detek.. Alexandr Fales

Dnes vám, milí kolegové nejen ze základních škol, přináším inspiraci, jak využít podmínkové příkazy v kodéru dodávaném společně s robotic..

Inspirativní setkání ředitelů Ivana Melíšková

Poslední dubnový víkend proběhla v pražském hotelu Courtyard by Marriott konference pro management školy na téma Revize RVP jako příležitost a..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - tlačí.. Alexandr Fales

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..