Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (58)

Odborník z praxe – co napsat do záznamu Alexandr Fales

Aktivita s odborníkem z praxe je senzační. Nebojte se jí a zrealizujte ji.

SMART Online krok za krokem Mgr. Hana Ulíková

Využijte svůj oblíbený SMART sw a hotové přípravy pro sdílení materiálů a připravených aktivit nebo individuální i skupinovou práci..

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..