Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (105)

Staň se členem komunity lektorů AV MEDIA Klára Borečková

AV MEDIA poskytuje školám akreditovaná školení zaměřená na rozvoj pedagogů vedoucí k efektivnímu využití technologií v oblasti čtenářské a matemati..

Vezměte žáky na PIXAR! Stáhněte si připrave.. Ivana Melíšková

Na pražském Výstavišti právě probíhá v ýstava mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar . Lektorka Mgr. Michaela Králíková..

Online inspirace do hodin věnovaných finanč.. Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte náměty do vyučovacích hodin pro zařazení aktivit podporující finanční gramotnost? Nechte se inspirovat online zdroji, materiály a aktivitam..

Školení pro mateřské školky podle vašich př.. Mgr. Nela Votápková

Jak může vypadat školení na interaktivní tabuli, když ji nemáte? Zvažujete její koupi, ale váháte? AV MEDIA nabízí kurzy nejen pro pedagogy 1...

Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Tak myslím, že minimálně účastníci naší online aktivity už mají jasno. Otázka fraktálů už byla zodpovězena. A odpovědi si připravili mluvčí tří stř..

Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Školení pro pedagogy pražských ZŠ a SŠ zdarma Klára Borečková

AV MEDIA, a.s. se stala jedním z realizátorů veřejné zakázky malého rozsahu „Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků pražských základních a stř..

Slovní mraky (Word Clouds) Mgr. Pavla Sýkorová

Vyzkoušejte při výuce slovní mraky – zajímavé grafické zpracování textu, které vychází z frekvence jednotlivých slov/slovních spojení. Jejich vytvo..