Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (104)

Projektová výuka nejen v současné situaci Iva Loužecká

Aktuální dění vyloženě nahrává na aktivní využití projektové výuky v praxi. Co to ale přesně znamená?

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

Kdy, když ne teď? Aneb možnosti SVS Online Mgr. Hana Ulíková

SMART výukový software Online už máme k dispozici dva roky. Stále je brán jako nedoceněný doplněk desktopové verze SMART výukového software, a..

Pražské školy: neposílejte učitele domů, ud.. Ivana Melíšková

Žáci ZŠ a SŠ sice nemohou kvůli vládnímu nařízení navštěvovat školy, ale pro učitele základních i středních škole nabízíme možnost absolvovat škol..

Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

Nové otevřené kurzy pro pražské učitele zda.. Ivana Melíšková

V rámci realizace vzdělávacích služeb pro Hospodářskou komoru hl. m. Prahy v rámci projektu Magistrátu hlavního města Prahy - „Komplexní program ..

Nechcete přijít o své LATy? Převeďte je na .. Ivana Melíšková

Máte oblíbené LAT aktivity a nechcete o ně přijít? Firma Adobe postupně ukončuje Flash a v nové verze sw už tuto technologii nepodporují. Týká se ..