Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (105)

03.10.2016
Matematická gramotnost očima garanta školení Ing. Alexandr Fales

Už nějakou dobu sleduji žáky a jejich lehce upadající zájem o matematiku jako takovou a říkám si, čím to asi je. Odpověď je celkem jednoduc..

05.09.2016
Provedeme vás šablonami Ivana Melíšková

Ještě jste se EU šablonám nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu,..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

05.04.2016
Konference „Počítač ve škole“ Mgr. Hana Hyksová

Chcete získat nejnovější informace z oblasti ICT? Chcete si vyměňovat a sdílet nové informace? Toužíte být mezi skupinou nadšenců a super lidiček? ..

08.12.2015
Kahootujeme s chytrátky Martina Vokounová

S chytrátky (= chytrými zařízeními, nový pojem kolegyně Hanky Ulíkové) pracujeme ve třídě už přes měsíc. Není třeba využívat jen SMART Notebook, ab..

05.02.2015
Skvělé výsledky grantu na interaktivní stůl.. Iva Loužecká

Ve dvanácti školských zařízeních využívají díky speciálnímu grantu inovativní a na českém trhu jedinečnou interaktivní dotykovou technologii - inte..

15.03.2014
10 DŮVODŮ PROČ testovat digitálně se SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Test je tradiční cesta ověření znalostí žáků celé třídy. Papírová forma nás provázela vždy, a s ní také zdlouhavé opravování a vyhodnocování jedno..