Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (105)

Nechcete přijít o své LATy? Převeďte je na .. Ivana Melíšková

Máte oblíbené LAT aktivity a nechcete o ně přijít? Firma Adobe postupně ukončuje Flash a v nové verze sw už tuto technologii nepodporují. Týká se ..

29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

Umíme to – online cvičebnice Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych vám představila online cvičebnici Umíme to, která se hodí pro různé způsoby výuky i pro domácí procvičování. Systém tohoto portálu nabízí..

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

Od prváku k maturitě – matematika s nadhled.. Nakladatelství Fraus

Získejte zdarma až 5 vzorků nové hybridní učebnice středoškolské matematiky !  Na každé stránce jsou umístěny unikátní kódy, které umožňují ..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

Přizpůsobte si LAB aktivitu k obrazu (předm.. Ivana Melíšková

Nezapomeňte si aktualizovat SMART Notebook! Verze 19 vyšla koncem května a možnost úpravy motivu a rozložení aktivity Super řazení je fakt super. ..

05.05.2019
ČŠI: Jaká je úroveň gramotností žáků ZŠ a SŠ? Ivana Melíšková

ČŠI zkoumá ve dvouletých intervalech úroveň gramotností žáků na ZŠ a SŠ. Nedávno zveřejnila výsledky úrovně matematické, čtenářské a sociální gramo..