Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (103)

Kvízy se zimními příšerkami - seznamte se s.. Ivana Melíšková

Oblíbili jste si LAB aktivitu Příšerkový kvíz? Nyní ji najdete v online verzi SMART Výukového softwaru v zimním hávu. Vyzkoušejte ve třídě, určit..

Výzva č. 02_18_067 Implementace strategie d.. Andrea Jahnická

31.10.2018 MŠMT zveřejnilo finální verzi výzvy, jejímž cílem je propagovat inovativní metody výuky za pomoci digitálních technologií a šířit příkla..

05.11.2018
Komiksy a jejich tvorba on-line Mgr. Filip Jelínek, Mgr. Pavla Sýkorová

Znáte Rychlé šípy, Supermana, Pavoučího muže, postavy legendárního Čtyřlístku - Myšpulína, Bobíka, Fifinku a Pinďu? Potom slovo komiks pro vás není..

Dačického dům v Kutné Hoře přináší edukační.. Mgr. Nela Votápková

Hledáte tip na školní výlet? Představte si dům, kterým můžete sami libovolně procházet od sklepa až po půdu. Dům s historickými prvky, které jsou ..

Internetové zdroje k matematické gramotnosti Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte podklady do vyučovacích hodin pro zařazení aktivit podporující matematickou gramotnost? Zdroje a dokumenty, které nabízejí aktuální inform..

Školení matematické gramotnosti - EU šablon.. Mgr. Hana Ulíková

Při přípravě EU šablon II jsme zúročili všechny zkušenosti z EU šablon I a vzniklo deset osmihodinových školení. Všechna jsou plná aktivit, zdroj..

ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..