Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (103)

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

3D omalovánky Quiver a QR kódy Mgr. Martina Štikarovská

S QR kódy jsem pracovala ve škole už několik let před mateřskou dovolenou a mám pocit, že se hodí i pro ty nejmenší děti. V mateřské škole i na zák..

Hledáme pilotní školy Ivana Melíšková

Chcete zmapovat a především systematicky posunout digitální kompetence vašeho učitelského sboru? Chystáme projekt v rámci tzv. Výzvy 67 a hledám..

14.01.2019
Myšlenkové mapy a jejich tvorba online Pavla Sýkorová

Seznamte se s myšlenkovými mapami – pomohou Vám i Vašim žákům při rozhodování, plánování, umožňují vizuální podporu myšlení, zápis z výuky. Přibliž..

08.01.2019
Lednové setkání lektorů AV MEDIA 2019 Klára Borečková

Začátek roku 2019 jsme již tradičně využili k pravidelnému setkání a rozvoji lektorů AV MEDIA. Setkání lektorů, nebo-li Konference u..

Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..