Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (135)

Červen přináší novinky do SMART Výukového s.. Antonín Růžička

Na začátku června vydal SMARTtech novou verzi SMART Notebook 22.  Zásadní novinkou je změna názvů a vlastností bezplatné verze vs. verze s..

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..

Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

Začínáme s revizí RVP a novou informatikou Ivana Melíšková

Koncem května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky.  Letos jsme se zaměřili na revizi RVP a..

Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..