Odborník z praxe – co napsat do záznamu Alexandr Fales

Aktivita s odborníkem z praxe je senzační. Nebojte se jí a zrealizujte ji.

Vzájemná spolupráce pedagogů SŠ aneb inovac.. Alexandr Fales

Už nějakou dobu řešíme společně s panem ředitelem skutečnost, že by bylo dobré inovovat současnou podobu ŠVP všech oborů školy, neboť jsou tyt..

Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..