23.04.2019
Přihlaste se k testování SAM Labs Klára Borečková

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte ..

SAM labs u zápisu do prvních tříd Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 2. a 3. dubna 2019 se na škole ZŠ nám. Míru v Novém Boru konal zápis do prvních tříd. Loni i letos jsme s Klubem robotiky připravili pro n..

05.04.2019
Cloudový nástroj PDF24 Tools, aneb pracujem.. Ing. Alexandr Fales

Potřebujete rychle a snadno něco udělat s PDF souborem, nebo jiný soubor na PDF převést? Pak je tu tento nástroj právě pro Vás.

02.04.2019
Časté dotazy k šablonám na stránkách MŠMT Andrea Jahnická

Víte, že MŠMT publikuje každý měsíc nejčastějšíc dotazy, který obdrží? V současné době vybírá dotazy směrem k výzvě šablony I, ale i k nové výzvě š..

01.04.2019
Vezměte žáky na PIXAR! Stáhněte si připrave.. Ivana Melíšková

Na pražském Výstavišti právě probíhá v ýstava mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar . Lektorka Mgr. Michaela Králíková..

01.04.2019
Na ZŠ Rudolfa Koblice v Kadani zkoušíme nov.. Bc. Jakub Fischer, DiS

Jako lektor AV MEDIA a učitel anglického jazyka jsem byl osloven, abych otestoval novou cvičebnici anglického jazyka nesoucí název „Let’s Talk!” od..

6 kroků k jazykové výuce, která rozmluví va.. Mgr. Veronika Biskupová

Máte jazykovou laboratoř Robotel? Přinášíme vám zákadní tipy, jak docílit kýženého výsledku - rozmluvení žáků v cizím jazyce.

Výstava PIXAR – 30 let animace Ivana Melíšková

Zveme Vás na výstavu mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar.