04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..

04.05.2020
30.04.2020
Jak podpořit přípravu předškoláků nejen v s.. Iva Loužecká

Několik tipů na aktivity, které jsou dostupné na internetu, nebo je můžeme sami snadno vytvořit.

29.04.2020
Ve třetí vlně šablon jsou pro MŠ a ZŠ připr.. zdroj MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy znovu podpoří z fondů EU mateřské a základní školy v celé republice. Finanční podporu v ..

23.04.2020