02.04.2019
Časté dotazy k šablonám na stránkách MŠMT Andrea Jahnická

Víte, že MŠMT publikuje každý měsíc nejčastějšíc dotazy, který obdrží? V současné době vybírá dotazy směrem k výzvě šablony I, ale i k nové výzvě š..

01.04.2019
Vezměte žáky na PIXAR! Stáhněte si připrave.. Ivana Melíšková

Na pražském Výstavišti právě probíhá v ýstava mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar . Lektorka Mgr. Michaela Králíková..

01.04.2019
Na ZŠ Rudolfa Koblice v Kadani zkoušíme nov.. Bc. Jakub Fischer, DiS

Jako lektor AV MEDIA a učitel anglického jazyka jsem byl osloven, abych otestoval novou cvičebnici anglického jazyka nesoucí název „Let’s Talk!” od..

6 kroků k jazykové výuce, která rozmluví va.. Mgr. Veronika Biskupová

Máte jazykovou laboratoř Robotel? Přinášíme vám zákadní tipy, jak docílit kýženého výsledku - rozmluvení žáků v cizím jazyce.

Výstava PIXAR – 30 let animace Ivana Melíšková

Zveme Vás na výstavu mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar.

Slovní mraky (Word Clouds) Mgr. Pavla Sýkorová

Vyzkoušejte při výuce slovní mraky – zajímavé grafické zpracování textu, které vychází z frekvence jednotlivých slov/slovních spojení. Jejich vytvo..

Trimino - jednoduchá aktivita do výuky Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte aktivitu do výuky, kterou vytvoříte jednoduše a rychle? Na webových stránkách Paula Matthiese najdete generátor trimina – jedné z variant..