29.05.2020
Prodloužení projektů v II. vlně šablon z dů.. zdroj MŠMT

Řídicí orgán OP VVV připravil podrobné a praktické informace k prodloužení realizace projektů.

18.05.2020
VIDA! Vysílá živě Karolína Napravilová

Každou středu od 16 hodin na vás čekají pokusy plné zábavy.

13.05.2020
Hybridní výuka - pohled pedagoga Ivana Melíšková

Přemýšlíte o hybridním modelu výuky? Přečtěte si první reakce a zkušenost prvostupňové paní učitelky. V čem vidí podstatu takovéto výuky? Úplným z..

12.05.2020
Online výuka může téměř úplně nahradit výuk.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík

Po tom, co bylo jasné, že školy nebudou uzavřeny jen 2 týdny, jsem začal přemýšlet nad ideálním systémem, jak pokračovat co nejlépe ve výuce. A při..

04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..

04.05.2020
30.04.2020
Jak podpořit přípravu předškoláků nejen v s.. Iva Loužecká

Několik tipů na aktivity, které jsou dostupné na internetu, nebo je můžeme sami snadno vytvořit.

29.04.2020
Ve třetí vlně šablon jsou pro MŠ a ZŠ připr.. zdroj MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy znovu podpoří z fondů EU mateřské a základní školy v celé republice. Finanční podporu v ..