Dotaz měsíce k EU šablonám Andrea Jahnická

Od června 2018 vybírá Odbor administrace zjednodušených projektů ve spolupráci s konzultační linkou pro šablony jeden z nejčastějších dotazů žadate..

07.05.2019
Tip na školní výlet: zažijte středověkou Pr.. Ivana Melíšková

Blíží se konec školního roku a s ním období školních výletů. Máme pro vás tip na jedinečný zážitek, při kterém se žáci navíc i něco dozví. V centr..

07.05.2019
Veletrh Technologie do škol a soustředění V.. Ing. Veronika Šolcová

24. 4. 2019 se žáci z I. stupně Základní školy v Novém Boru zúčastnili workshopu na veletrhu Technologie do škol v Liberci.  Akce je určena ř..

06.05.2019
Zveme Vás na finále VEX IQ Challenge Ringma.. Klára Borečková

Již 25.6. 2019 nás čeká finále 2. ročníku robotické soutěže VEX IQ Challenge s podtitulem Ringmaster II.

28.04.2019
Na Pixar(u) se třídou! Michaela Králíková

Byli jsme „tam“, a tak se s vámi můžeme podělit o své dojmy z výstavy, která představuje animovanou tvorbu světoznámého filmového studia Pixar.

23.04.2019
Staň se členem komunity lektorů AV MEDIA Klára Borečková

AV MEDIA poskytuje školám akreditovaná školení zaměřená na rozvoj pedagogů vedoucí k efektivnímu využití technologií v oblasti čtenářské a matemati..

23.04.2019