Nahlédněte do knihovny Českého jazyka Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Nahlédněte do knihovny cizích jazyků Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny přírodních věd Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny matematiky Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

17.03.2021
Standard smíšené výuky na ZŠ Liberec, ul. 5.. Radka Konečná

Minulý týden to byl přesně rok od nařízení distanční formy vzdělávání dětí na základní škole. Naši pedagogové se bleskovým tempem zlepšovali v ..

11.03.2021