17.03.2021
Standard smíšené výuky na ZŠ Liberec, ul. 5.. Radka Konečná

Minulý týden to byl přesně rok od nařízení distanční formy vzdělávání dětí na základní škole. Naši pedagogové se bleskovým tempem zlepšovali v ..

11.03.2021
Projektové dny ze Šablon III Ivana Melíšková

Povinnou aktivitou v Šablonách III je realizace "projektového dne ve výuce". Nebojte se toho, projektový den je zajímavou aktivitou, která bude bav..

11.03.2021
Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

23.02.2021
Peníze pro školu máte na dosah ruky Karolína Napravilová

Pomůžeme vám je získat s pomocí výzvy Šablony III Chtěli byste zmodernizovat výuku na své škole? Poslední šanci máte na jaře 2021 díky d..

16.02.2021
Návaznost personální podpory pro SŠ a VOŠ převzato z MŠMT

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informaci o návaznosti personální podpory škol z výzev šablony SŠ a VOŠ II a Implementace Krajských akčních pl..

09.02.2021
Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

20.01.2021
Tandemová výuka – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Dovolte mi tímto článkem uzavřít cyklus článků o tandemové výuce. Tandem jako takový je opravdu přínosem, jak pro spolupracující pedagogy, tak pro ..

20.01.2021
Stáž – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Stáž realizovaná v odborné firmě je pro mě zásadní z pozice učitele odborných předmětů. Díky ní se mohu dostat přímo k nejaktuálnějš..