Projektové dny ze Šablon III Ivana Melíšková

Povinnou aktivitou v Šablonách III je realizace "projektového dne ve výuce". Nebojte se toho, projektový den je zajímavou aktivitou, která bude bav..

Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

23.02.2021
Peníze pro školu máte na dosah ruky Karolína Napravilová

Pomůžeme vám je získat s pomocí výzvy Šablony III Chtěli byste zmodernizovat výuku na své škole? Poslední šanci máte na jaře 2021 díky d..

Návaznost personální podpory pro SŠ a VOŠ převzato z MŠMT

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informaci o návaznosti personální podpory škol z výzev šablony SŠ a VOŠ II a Implementace Krajských akčních pl..

Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

Tandemová výuka – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Dovolte mi tímto článkem uzavřít cyklus článků o tandemové výuce. Tandem jako takový je opravdu přínosem, jak pro spolupracující pedagogy, tak pro ..

Stáž – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Stáž realizovaná v odborné firmě je pro mě zásadní z pozice učitele odborných předmětů. Díky ní se mohu dostat přímo k nejaktuálnějš..

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol .. Alexandr Fales

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv (pro SŠ) je velmi zajímavou zkušeností. Pokud máte možnost a čas, kte..