Nalezeno 439 výsledků

04.06.2024
Mistrovství světa v hokeji vystřídalo v O2 .. Karolína Napravilová

VEX IQ Czech Open je vrcholem české soutěžní sezóny.  Letos se v prostorách pražské O2 Arény do bojů zapojil rekordní počet týmů. Do..

22.05.2024
Ohlédnutí za inspirativním setkáním pro řed.. Karolína Napravilová

Na konci dubna jsme se potkali v prostorách SŠ automobilní a informatiky v pražské Hostivaři na inspirativním dni pro ředitele středních škol. T..

17.05.2024
Copilot – AI pro uživatele Microsoft Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Využívá-li vaše škola MS Teams licence, pak máte tento nástroj v pokročilé verzi dostupný zdarma. Díky Microsoft Copilot můžete snadno vytváře..

17.05.2024
Gemini – AI pro milovníky Google Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud rádi pracujte s produkty od společnosti Google, tak si určitě vyzkoušejte práci s umělou inteligenci v nástroji Gemini. Velké ..

17.05.2024
Malí vědátoři ve VIDě Martina Štikarovská

V dubnu se nám podařilo už počtvrté zavítat do brněnské VIDy ( VIDA science centrum ). S našimi kluky (6 a 3 roky) to byla úžasná záležitost. Stráv..

13.05.2024
Nechte žáky tvořit vlastní hry Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Tvorba vlastní hry samotnými žáky podporuje jejich motivaci. Při tvorbě a testování se učí řadu důležitých dovedností, od time managementu, komunik..

24.04.2024
Digitální kompetence je třeba rozvíjet už o.. Martina Štikarovská

Žijeme v době moderních technologií a naše děti jsou jimi obklopeny - na rozdíl od nás už od narození. Tím, jak se chováme, ovlivňujeme jejic..

15.04.2024
Deeply jako AI nástroj pro generování obráz.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Deeply umožňuje využití umělé inteligence při generování obrázků, se kterými může učitel pracovat téměř ve všech vyučovacích předmětech. Učitel si ..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů